orgasm jääb tulemata 25.12.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Lugupeetud Vladimir. Lugesin Teie vastuseid ja tekkis endalgi küsimus millele olen vastust otsinud juba viimased kolm kuud.
Olen elanud 3 aastat juba üksi ning oma seksfantaasiatele leidnud ise kulminatsiooni sõrme abil. Aga nüüd-kolm kuud tagasi, avastasin enda jaoks mehe kellega tahaksin pikemalt suhelda, äkki isegi kokku jääda. Kõige kurvem on aga see, et vahekorras temaga ma rahuldust ei saa. Senistest kogemustest mu elus on ta väga hea, isegi parim- suuruselt täiesti sobiv, aeg erutusest rahulduseni võib kesta tunni ja kauemgi, sest tema tahab, et minul oleks hea. Aga mina rahuldust ei saa. Erutun küll juba ainuüksi mõttest temale, vahekorra alguses olen nii märg, et peab kuivemaks pühkima.
Kas olen ennast eneserahuldusega nii ära rikkunud, et muud moodi enam ei olegi võimalik seda kogeda? Olen nii õnnetu, ja tema ka...
Kas ma saan ennast veel kunagi tunda naisena? Olen ju alles 35...

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Kahjuks teie ei ole üksi. Samasugused küsimused esitakse tihti. See tähendab et teil on väga tundlik kliitori piirkond ja vähem tundlik tupe seinad. See kõik võib veel hiljem muutuda aga praegu soovitan kasutada niisugune taktikat - teil algab eelmäng, siis teie kutsute endal kulminatsiooni oma sõrme abil (või oma sõpra käsi abil) ja siis teil algab juba tupe vahekord, mis lõpeb mehe rahuldusega (mõned naised saavad selle ajal oma teist orgasmi). Teine võimalus - teile soobib suuseks, ja peale teie orgasmi saamiseks partner saab oma rahuldust tupes. Soovin edu, Vladimir