Seksuaal vahekorra taastamine 19.12.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Olen 65 aastane mees ,naine on 10 aastat noorem. Sellel aastal on olnud mitu korda, et ei ole vöimeline vahekorraks.Kuni 2006 aastani läks kõik normaalselt.
Olen mitte suitsetaja, akoholi tarbin mõõdukalt,töötan keskastme spetsialistina.
Kas see on seotud vanusega või on mingi muu probleem.
Kas soovitate mingit ärritavat ravimit kasutada,mis ei rikuks tervist,oht on see et mul pidevalt kõrge vererõhk kasutan hommikuti alandavaid tablette.
Tahaks abikaasaga olla vähemalt üks kord kuus vahekorras.

Lugupidamisega. Jaan

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere Jaan. Arvan et see on seotud just vererõhu alandavaid tabletti kasutamisega ja muidugi vanusega ka. Soovitan tulla vastuvõtule, kontrollime meeste hormoonide niivod, valime õiget ja effektiivseid lahendusi. Soovin edu, Vladimir