Probleem. 02.11.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Küsimus selline, et kas kiire elu, väsimus ning vahetevahel närvipinged võivad mõjutada suguti erekteerumist?Nimelt viimaselajal on olnud just sellega prob.Kui kiire aeg läheb mööda ja närvipinge maas kas siis läheks kõik jälle korda...Muretsen nimelt selle pärast, et vanasti piisas mõtlemisest või ilusa pildi nägeminsest et kõvaks läheks aga nüüd tuleb pikka aega masseerida ja isegi siis ei lähe vahel täiesti kõvaks.Muidu oleks nagu kõik sama.Tajub puudutusi samamoodi ja seemnepurse toimub kah...Muidu elan suhteliselt tervislikku elu-ei suitseta,ei joo, teen suhteliselt kõvasti trenni jne.Olen ainult 15.Ette tänades!

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Aga muidugi, närvipinge ja üliväsimus mõjutavad seksuaalsusse. Lihtsalt igal inimesel olemas omad piired (võimalused) ja need on väga erinevad. Üldjuhul soovitan tulla meie kliinku vastuvõtule, teeme hormoonuuringud, kontrollime teie suguhormoonide nivoot, leiame lahendusi. Soovin edu, Vladimir.