seksuaalelu... 19.09.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere, olen 29. aastane naine, 2 lapse ema ja arvan, et õnnelikus abielus. Kuid minu seksuaalelu on minu enda poolt just passiivne...ning vähe nauditav... Probleem selles, et ma esiteks ei soovi nii tihti vahekorras olla, kui soovib abikaasa, teiseks, vahekord kui selline, ei ole nö, supermõnus. Oleme sellest rääkinud, küll minu poolt võimalikult leebelt, kuna ei saa ju mehe punnitusi parema seksi poole halvaks panna, aga ...ma ei tea...kogu aeg on midagi puudu või üle...teate, ta ostis isegi kummist riista, siis armurõngaid..oeh... need ei eruta mind absoluutselt, pigem...teen näo, et on tore vahest, kuigi nad pigem pärsivad minu erutust...ja siis kui mees teeb strippi...see on nii naljakas...et juba selle pärast ma seda ise ei tee...jäägu see ikka ilusate ja oskajate teha...ning voodis rõvedusi rääkida...rikub täielikult kõik ära....soovin õrnust...kuid samas võimu voodis...imelik lugu...keeruline rääkida...aga saan orgasmi vaid ise endale tehes ning tegelikkuses ei sõltu mehest nagu midagi...vahel mõtlen et tõesti, kallistusest mulle ainult piisaks, et peres õnnelik olla, aga nii ei saa...nii kaobki varsti see rahu ja õnne ning peagi on keegi teine mehe mõtetes...aga mees armastab mind ja hoolib minust väga praegu.

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Arvan et tasub vestelda naissoo psühholoogiga. Soovitan Ester Väljaotsa. Võtab vastu Tallinnas. Tel.5282315, ütlete et minu poolt. Soovitan edu. Vladimir