probleem erektsiooniga 12.09.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere!
Probleem siis erektsiooniga.Olen neli aastat olnud hädas paanikahäiretega ja võtnud mitmeid selle haiguse vastaseid ravimeid.Probleem erktsiooniga on olnud vahelduva eduga,aga päris norm pole see olukord olnud sellest ajast peale kui tekkisid paanikahäired.Viimaselajal ei naudi ma seda tegevust enam ültse,sest erektsiooni on raske saavutada ja kui saavutad selle siis on see nii lühiajaline.Loota et saad seda nautida ja kaaslasele naudingut pakkuda on kadunud,mõelda et seda teha veel teistkorda kohe järgi sellest ei oska enam unistadagi.Kahju on nii endast kui naisest ja tunnen et see tekitab probleeme ka suhtesse.Olen 27 aastane ja arvan et liiga noor et seda seda väljakannatada.
Ettetänades vastuse eest

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Soovitan ikka tulla vastivõtule. Räägime pikemalt, teeme mingi uuringud, pakkun mingi lahendusi. Vladimir