Mure erektsiooniga 28.06.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere!

Enne eelmängu alustamist minu peenis on juba erutunud seisundis, kuid hiljem eelmängu ajal erektsioon kaob ära. mis viga võib olla?kuidas seda võib vältida?

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Tüüpiline probleem, võib arvata et olemas psühholoogiline põhjus - teie mõtlete selle mure peale ja nii just juhtub. reeglina hästi aitavad Viagra tablettid (retsepti ravim),kui kasutada need 4-5-6 korda järest ennem vahekorda. Aga muidugi üldse soovitav teha uuringuid, võtta analüüsid.