Peavalu seksides. 19.06.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere,
olen 20 a. noormees. Oma praeguse tüdrukuga koos olnud umbes pool aastat. Umbes kuu aega tagasi hakkasid mul tekkima probleemid. Seksi ajal, mõned hetked enne orgasmi tuleb mulle peale võimas peavalu. Vahet pole kas katkestada või jätkata, peavalu jätkub ikkagi. Valu on vasakul pool tagumises pea osas. Valu võib kesta mõned minutid kuni mitu tundi. Lootsin esialgu, et see läheb üle, aga praegu kestnud juba pea kuu aega. Olen proovinud ka onaneerida. Tulemus sama: peavalu poole pealt. Milles võiks asi olla ja kuidas seda parandada? Suur tänu vastuse eest.

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Nähtavasti, seksimise ajal toimub peaajus veresoontespasm ja sellest algab peavalu või muutub kõrgemaks vererõhk. See viimane , just kutsub pea- valu pea tagumises osas. Igamoodi, mina soovitan tulla vastuvõtule, võtame verianalüüsid, teeme uuringuid ja otsustame, kuidas aidata. NB! Juulis meil on puhkus. Kohtume augustis.