peenis ei lähe tuppe 11.06.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

tere!
olen 29 aastane noormees. ja mul on tüdrukuga selline probleem, et minu peenis ei lähe mitte kuidagi tema tuppe. tüdruk on samuti 25 aastane. ta on olnud ka 5 korda eelnevalt vahekorras teiste meesetga ja siis ühel korral isegi õnnestus. kas probleem võib olla selles, et tema tupp on liiga väike. mis siis teha?

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Mina arvan et asi mitte sellest, et tüdrukul tupp on väike. mis üldse väga harva juhtub, sellepärast et tuppe seinad on elastsed ja hästi veniv. Võib arvata et temal olemas niisugune nähtus nägu vaginism. See tähendab et temal ennem vahekorra tuppe läheb krambiks ja kitsamaks. See on tõsine probleem, aga ravitav. Tasub sellega pöörduda naisseksuoloogi juurde. Soovitan Veronika Elmet või Kai Haldre, Seksuaal Tervise Kliinikust Tallinnas. Kui vajalik - saadan nende telefoonid.