Seksi ebaõnnestumine 20.03.22 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Olen üritanud ühe noormehega vahekorras olla, aga mure seisneb selles, et noormehe peenis ei lähe mulle kuidagi sisse, tupp on märg olnud. Sugutipea tunduks nagu ümaram kui muidu. Pole ennem sellist asja kogenud, milles võiks probleem olla?

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tavaliselt on mehe peenisel terav kolmnurkne kuju, mis hõlbustab sisenemist naise tuppe. Mõnikord võib sugutil olla suur ja ümmargune (sfääriline) pea. Võite proovida spetsiaalset asendit, mis hõlbustab suguti sisseviimist - täpsemalt naine lamab üle voodi selili ja tema jalad on laiali ja seisavad põrandal ning mees põlvitab tema ees põrandal ja siseneb peenis. Selles asendis on surve peenise peale maksimaalne ja hõlbustab sisenemist. Kui see ei aita, võite pöörduda seksuaal nõustaja poole kes oskab täpsemalt selgitada