aluspesu mõju mehe suguelunditele 21.05.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

kas mingit tüüpi aluspesu on kasulikum munanditele kui teised?
kasutan nn. tavalisi trussikuid ja tihtipeale tunnen kuidas selle serv pigistab veresooned kinni ja kui vahepeal pükse kohendan on kohe palju kergem. mul leiti hiljuti ka munandi veenilaiend. Läänes kantakse palju nn. boksereid - kas need oleksid tervisele kasulikumad? või mida te soovitaksite tervise aspektist lähtudes?

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. See küsimus on väga individuaalne, rohkem maitse asi. Aga muidugi, nagu meestearst, vaastan et aluspesu peab olema naturaalne (mitte süntetikas), las nahk hingab ja vabalt, mille servad ei pigisat veresooned kinni.