Tere 19.05.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere olen 14a. poiss ja mind vaevab sellised küsimused1- et kui 1 munand on kubemes kas siis saab orgasmi kiiremini , 2-Kui 1 munand on kubemes kas siis ei kasvagi teine munand 3-Ja kui 1 munand on kubemes kas siis peenis jääbki nii väikeseks või see kasvab ikka nii suureks kui vaja , lõdvana on 7,5 cm

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Saan aru, et teie probleemiks on ühe munandi puudumine munandikotist. Haigust nimetatakse krüptorhismiks e. peitmunandilisuseks. Soovitan võimalikult kiiresti külastada kas korralikku meestearsti või lastekirurgi. Seksuaalsust ja peenise suurust see eripära ei mõjuta, küll aga võib mõjutada mehe viljakust ja hiljem üldtervislikku seisundit. Peenise suurus on teil rahuolekus täisesti normaalne.
Edu soovides
Margus Punab