Ei pea vastu 30.04.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Probleem on selline,et ei pea voodis oma neiuga üle minuti vastu.Mida teha?Kas äkki on olemas mingeid ravimeid mida saaks võtta ilma,et erilisi kõrvalkõrval mõjusi tekiks?

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Tavaliselt pakutakse kas spray-tuimestid, mis vähendavad sugutupea tundlikkus, või tablettid, mis mõjuvad kesknärvisüsteemile ja ka pikendavad vahekorra. Mõlemad on retsepti ravimeid, siis peate ikka tulla arsti vastuvõtule.