vahekord. 24.04.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Olen 36 aastane ja kuskil 3kuud ma ei tunne ise vajadust vahekorda alustada. Aga kui naine (olen abielus 13aastat) on mind üles kütnud ei ole mul seksi vastu midagi. Kas on vüimalik,et meestel tekib mingis vanuse perioodis seksi tahtmatus. Ma ei ole olnud kunagi suure seksimisega mees, oleme naisega rahul olnud selle seksiga mis on olnud. Kas võib olla ka asi selles,et olen olnud tugevas stressis ja tugevad tööpinged on peal? Sõin veebruaris ja märtsis X-POTENS toidulisandeid aga ei ole arusaanud kas nad mõjusid või mitte. Kas on võimalik,et selline olukord möödub ise või peaksin mingeid vitamiine tarvitama. Või peakski naine rohkem visadust üles näitama,et mida tihedamini seksida seda kiiremini lähen ka ergemaks?

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Kõike variandid on võimalik. Võib olla vajate puhkusest (kui olete üliväsinud). Mida tihedamini seksida, seda rohkem teie ergutate. Tasub pöörduda meile poolt, teha hormonaalsed uuruingud. Igal juhul pakkume mingi lahendus.