vahekord. 24.04.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Olen 36 aastane ja kuskil 3kuud ma ei tunne ise vajadust vahekorda alustada. Aga kui naine (olen abielus 13aastat) on mind üles kütnud ei ole mul seksi vastu midagi. Kas on vüimalik,et meestel tekib mingis vanuse perioodis seksi tahtmatus. Ma ei ole olnud kunagi suure seksimisega mees, oleme naisega rahul olnud selle seksiga mis on olnud. Kas võib olla ka asi selles,et olen olnud tugevas stressis ja tugevad tööpinged on peal? Sõin veebruaris ja märtsis X-POTENS toidulisandeid aga ei ole arusaanud kas nad mõjusid või mitte. Kas on võimalik,et selline olukord möödub ise või peaksin mingeid vitamiine tarvitama. Või peakski naine rohkem visadust üles näitama,et mida tihedamini seksida seda kiiremini lähen ka ergemaks?

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Kõike variandid on võimalik. Võib olla vajate puhkusest (kui olete üliväsinud). Mida tihedamini seksida, seda rohkem teie ergutate. Tasub pöörduda meile poolt, teha hormonaalsed uuruingud. Igal juhul pakkume mingi lahendus.

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Seksuaalnõustaja

Vahekord

Kusiti põletiku ning eesnäärme põletiku puhul, kas ilma kaitsevahendita suguline vahekord on nakkuslik või... ? Kas partnerile mõjuvad need põletikud kuidagi? Või on ohutu, ei nakka nii?

Vladimir Vihljajev

Vastas dr Vladimir Vihljajev

Tere. Üldjuhul ei ole nakkuslik, kui eesnäärme põletiku põhjust ei ole suguhaigus. Mina ikka soovitan kaitsta - südame rahumisest, kuna võib olla kinnine ring. See tähendab et üks partner on pidevalt ...

Loe edasi

Vahekord päevade ajal

Kas on tõsi, et vahekord menstruatsiooni ajal võib mõjuda pärsivalt naise viljakusele?

Vladimir Vihljajev

Vastas dr Vladimir Vihljajev

Tere. See ei ole nii, kindlasti ei pärsi midagi.

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi