erektsiooni probleem 21.04.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

tere.olen 26 aastane ja mure selles et olen peale lähedase inimese kaotamist hädas olnud paanikahäiretega kasutanud erinevaid ravimeid mis on minu suguelu muutnud kord täiesti olematuks ja kord natuke paremaks.nii on see kestnud juba ligemale kolm aastat.hetkel võtan ravimit seroxat 20mg. ja seda pool tabletti päevas.Erektsiooni probleemid on mul olnud ka ajast millal hakkasin kasutama antidepressante-erinevade ravimiteka on mõju olnud erinev.Hetkeseis on selline et erektsiooni ei ole küll raske saavutada aga selle kestvus aeg on alla igasugust arvestust ja enamus kordadel ei vea see lõpuni välja.sellega kaasneb ka sisemine rahulolematus ja tahtmine suguelu nautida on kadunud.Kas peaksin oma probleemiga pöörduma erialaarsti poole või mida te soovitaksite. AITÄH

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere, arvata võib et antidepressantid näitavad oma mõjut ja kindlasti teil olemas ka psühholoogilised probleemid (ebakindluse tunne). Pakkun arutada see probleem oma raviarstiga (närviarstiga), proovida teha paus antidepressanti sissevõtmiseks ja samal ajal kasutada erektsiooni ravimid (viagra,levitra,cialis). Loodame et see annab teile vendumusi ja normaliserub seksuaal elu. Kui vajalik, tulge vastuvõtule, räägime pikemalt.

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Seksuaalnõustaja

Erektsiooni häire

Tere.
Küsimus puudutab minu seksuaalelu. Soovis astuda partneriga vahekorda siis kõik toimib nagu peaks, erektsioon, iha,tunded. Kuid siis peagi erektsioon kaob. On olukordi kui erektsioon säilib ...

Vladimir Vihljajev

Vastas dr Vladimir Vihljajev

Tere! Probleem on tüüpiline ja paljudel meestel esineb. Nähtavasti on psühholoogilise algusega (põhjusega). Soovitan tulla konsultatsioonile, räägime siin pikemalt ja kindlasti leiame sellest olukorrast ...

Loe edasi

Erektsiooni ja seemnepurske häired

20 a. noormees. seemnepurse tuleb nii kiiresti et, suguühteni ei pruugi isegi mitte jõuda. milles võib olla probleem ja mida peaks tegema ?

Vladimir Vihljajev

Vastas dr Vladimir Vihljajev

Tere. Soovitan tulla vastuvõtule. Kindlasti saame aidata. Vladimir

Loe edasi

erektsioonoprobleem

tere
mul selline probleem et esineb erektsiooni äireid ei teki hästi erutust.
ja öösiti magades tekib selline kõva erektsioon, tunne nagu peenis läheks lõhki.
milles võib probleem olla.

Vladimir Vihljajev

Vastas dr Vladimir Vihljajev

Tere. Vererõhuga reeglina erektsiooni häired ei ole seotud. Üliväsimusiga võib olla. Arvan et teil olemas nn. psüholoogilised probleemid - õigel ajal vajub ära, aga öösel või hommikul tekib õige erektsioon. ...

Loe edasi

Erektsiooni probleem

Tere. Vanus 19 ning on tekkinud probleem erektsiooniga, muidu kõik ok ja esineb suvalistel aegadel ja erutuse puhul, ka eelmängu, kuid täpselt vahekorda astumise ajal kaob ära. Varem pole sedasi olnud, ...

Vladimir Vihljajev

Vastas dr Vladimir Vihljajev

Tere. Võib arvata et see on stress. Kui üks kord ebaõnnestus,siis inimene mõtleb ja ootab järgmist ebaõnnestusest. Soovitan tulla meie juurde - pakkume lahendusi. Neid kindlasti olemas. Soovin edu, Vladimir

Loe edasi

erektsiooni häire

Probleem seisneb selles, et seksuaal vahekorral juba mitmendat korda järjest ei teki seemnepurset. Küsiksin abi mida tuleks ette võtta.

Vladimir Vihljajev

Vastas dr Vladimir Vihljajev

Tere. Arvan et teil on eesnääre põletik. Tasub tulla vastuvõtule, teeme uuringud, leiame põhjust, pakkume lahendusi. Soovin edu, Vladimir

Loe edasi

Erektsiooni ja seemnepurske häired

küsimus selline ,et mul on probleem et mul on seemnepurse juba esimese 15 sekundi jooksul ja pärast ei seisa??mis ma tegema pean kas te oskate mind aidata?on see väga raskesti ravitav?

Vladimir Vihljajev

Vastas dr Vladimir Vihljajev

Tere. Tavaliselt kasutakse kohalik tuimestus ained (Spray Xylocaini näiteks ) ja suu kaudu tablettid. Parem kui leiate võimalus tulla konsultatsioonile.

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: