Kuivus 14.04.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tervist!
Olen homoseksuaalne mees .19a.
Probleemiks on peenise liigne kuivus.
Enne seda oli probleemiks peenisenaha üle peenise pea saamise ja sinnamaani seda ei ilmnenud, aga nüüd vahekorras on see probleem
lahenenud, kuid jääb eesnahk peenisepea taha "kinni" ja suguti pea kuivab ära ja muutub ülitundlikuks ning muudab asja üsna ebameeldivaks ja mõnel juhul kümnest vajub üldse ära ja täiesti võimatu taastada järgmise 10-15minuti jooksul.
Küsimus on see, et kas kuidagi oleks võimalik seda kuivust kontrollida ja kas
"ära vajumine" on selle tulemus?
(Lisaks mainin, et tarbin rohkelt alkoholi ja suitsetan), kuid probleem on viimase kuu asi...
Loodan, et sain end arusaadavaks teha.
Suured tänud!

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas