testosteroon 25.02.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

olen 39-aastane mees ja mul on kena elukaaslane, suhted on väga head. kuid ikka tunnen sundust võõraid naisi vaadata ja see häirib mind. kas see võib olla seotud liiga kõrge testosterooni tasemega, kuidas seda saaks alandada? toidu või tablettidega? plaanis on ka laps saada, loodetavasti see ei kahjusta sperma kvaliteeti.

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Kahjuks see raske parandata, meesterahvale jaoks see ei ole patoloogia - see on normaalne. Kui soovite, tulge vastuvõtule, kontrollime testosteroni tase. Reeglina see ei ole seotud sperma kvaliteediga.