probleemid s 16.12.05 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Selline mure siis, et eesnah on kuidagi kuivaks läinud ja kui selle tagasi tõmban siis hakkab see pragunema, tekkivad selised väikesed haavandid, mis valutavad. Peenise pea on alltpoolt vahetust kaetut väikeste punaste täpikestega, mis sügelevad.

Kui päris aus olla ma lihtsalt kardan või häbenen ja ka ei tea kuhu pöörduda selle murega. mis ma tegema pean? kas see on tõsine probleem?

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Võib arvata, et see on seenhaigus. Probleem on tõsine, sellepärast, et ise ei kao ära. Tasub pöörduda spetsialisti poole, teha analüüsid ja korralik ravi kuur. Selle murega tegelevad androloogid, dermato-veneroloogid, uroloogid ka. Ärge kaotage aega - minge arsti juurde.