klamüüdia 13.12.05 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere

Kus on võimalik Tallinnas teha analüüsid seoses klamüüdia kahtlusega?
Kardan, et olen kandnud seda pikemat aega.

Kas alati aitab tablettidest, mida sai võetud 5 päeva. Seda vastavalt arsti ettekirjutuste kohaselt. Isiklikult testimas ei käinud, vaid elukaaslane. Peale ravikuuri temal enam viirust ei leitud. Kas on võimalus, et ravikuur ei peatanud haigust???

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Üks võimalus - meie Androloogia keskus, Tallinn, Gonsiori,3 reg.tel. 731 8008, 5331 8008, võib ka minna uroloogi, veneroloogi, dermatoloogi juurde, need olemas igas polikliinikus. Olemas veel Hiiul suguhaiguste dispanser. Mina soovitan ikka kontrollida oma tervis, sellepärast et juhtub, et lühike ravikuur jaab mitteeffektiivselt. Meil visiit maksab 50 kr(haigekassaga) ja uuring 100 kr, või tasuline visiit (samal päeval) 400 kr ja 100 kr analüüs.

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Seksuaalnõustaja

segadus.

mul on olnud kopsu glamüüdia.kas on migil viisil võimalik et olen selle sugulisel teel edasi andnud?kui palju on sellel glamüüdia vormil seost samanimelise suguhaigusega?

Vladimir Vihljajev

Vastas dr Vladimir Vihljajev

Tere. Kopsu klamüüdia (Chlamydia pneumoniae) ja urogenitaalne (sugu-) (Chlamydia trachomatis)klamüüdia on oma vahel sugulased, aga ikka erinevaid tüübid. Klamüüdiade vormid on üldse palju. Aga inimese ...

Loe edasi

klamüüdia

Kui pikk võib olla klamüüdia peiteaeg meestel?

Vladimir Vihljajev

Vastas dr Vladimir Vihljajev

Tere. Väga erinev, kolmest päevast kuni kahekümneni päevani. Mõnikord, kui immuniteet on kange, veel pikem, aga harva.

Loe edasi

Klamüüdia

Tere,

sooviksin teada, et kuidas väljendub meestel klamüüdia ja mis on tagajärjed? Teades, et naistel võib põhjustada viljatust, kuid meestel....?

Vladimir Vihljajev

Vastas dr Vladimir Vihljajev

Tere. Kahjuks meestel ka võib põhjustada viljatust ja mitte ainult. Klamüüdia tagajärjed meestel võib olla veel - prostatiit, ehk eesnääre põletik, uretriit, ehk kuusekanali põletik, vesikuliit, ehk ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi