kuhu minna? 07.12.05 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tervist selline kusimus et kelle juurde minna kui sugutungi pole voi on seksuaalhaired nt unistused, fantaasia jne selleks meestearst voi seksuoloog voi seksuoloog noustab aga mis teemadel?

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Kui sugutung on madal, või väike siis pöörduge meestearsti juurde (võib ka seksoloogi juurde), kui puht unistused või fantaasiad siis parem seksuoloogi juurde