Meestele mõeldud antibeebipillid 10.10.04 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Meestele mõeldud antibeebipillid - kas on juba neist ka midagi kuulda? Hea meelega prooviks ära! Või tahaks teada, millised võivad olla kõrvalnähud. Partnerile ei sobi pillid, kuid sooviksime elada seksuaalelu ilma kondoomita ja riskideta (vara veel lapsi saada).

Tänan!

Elar

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Meestele mõeldud antibeebipillid jõuavad lähema aasta jooksul esmalt Hiina turule. Euroopa meeste suuremale munandi mahule ja seeläbi suuremale spermaltosoidide arvule mõjuvad pillid on väljatöötamise lõppfaasis. Seega ei saa teid veel aidata. Loodame, et meeste pillid saavad meile kättesaadavaks 2-3 aasta pärast.
Edu soovides
Margus Punab
meestearst