kliitori rõngas!? 18.03.04 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere, soovin teada kus ja kuidas saab teha auku ja paigaldada kliitori rõngast (kus oleks seda kõige ohutum teha), kas see on kuidagi ka kahjulik ja tekitab mingeid põletikke? Kelle käest saaksin rohkem informatsiooni ja küsimustele vastuseid?

Arst vastas:

Lemme Haldre

dr Lemme Haldre

Psühholoog-psühhoterapeut, kliiniline seksuoloog

Erakliinik Elite

Tere
Kliitori rõnga paigaldamise osas võiksite nõu pidada mõne günekoloogiga. Põletike teke on võimalik, sest tegemist oleks ebamugava kirurgilise manipulatsiooniga. Tähtis on selle kirurgilse manipulatsiooni puhtus, oma osa mängib rõnga suurus ja materjal, millest ta valmistatud on jne.
Samas kerkib mul üles aga hoopis teine küsimus, milleks Teil seda vaja on? Kas on selle eesmärgiks tõmmata tähelepanu, suurendada seksuaalset erutust või midagi muud? Kui Teie eesmärgiks on seksuaalse naudingu suurndamine, siis on selleks ka teisi teid. Soovitan enne vastava otsuse tegemist nõu pidada seksuaalnõustajaga. Tervitades Lemme Haldre