Liigeste probleem 12.05.02 / Reumatoloogia

Külastaja küsib:

Mul põlved valutavad ja üks põlv on tagant paistes. Mul on liigestega ennem ka probleeme olnud ja sellepärast lõigati mul eelmine aasta mandlid ära. Aga see pole nagu mõjunud , pikalt püsti olla ei saa põlved hakkavad valutama .Ja kui ma pikalt püsti olen, üle kahetunni umbes siis lähevad mu jalad siniseks. Millest see olla võiks?

Arst vastas:

dr Kati Otsa

Reumatoloog

Erakliinik Reumed, Tallinna Keskhaigla reumatoloogia osakond

Tere!

Mandlite väljalõikamine üksi ei aita liigespõletiku puhul. Vaja on ka ravida!

Soovitan pöörduda reumatoloogi poole.