Luuümbrisepõletik 05.09.01 / Reumatoloogia

Külastaja küsib:

Kuidas ravida luuümbrisepõletikku?Käsi valutab(n.ö.luu valutab)ja ei saa kätt ülesse tõsta.

Ette tänades.

Arst vastas:

dr Kati Otsa

Reumatoloog

Erakliinik Reumed, Tallinna Keskhaigla reumatoloogia osakond

Tere!

Luuümbrisepõletik on ilmselt Teie enda pandud diagnoos. Ilmselt on tegu kas epikondüliidi, periartriidi vm.-ga. Soovitan pöörduda reumatoloogi poole.