valu sõrmeliigestes 26.05.04 / Reumatoloogia

Külastaja küsib:

Olen 17. a noormees. sõrmeliigesed valutavad ja punetavad. Reumatoloog tegi vereproovi ja ütles, et kõik korras. Milles asi, ma ei suuda valu taluda. Kuhu arsti poole veel minna. Keegi ei usu, et valutavad, sest mul ka depresioon.
Palun abi!

Arst vastas:

dr Kati Otsa

Reumatoloog

Erakliinik Reumed, Tallinna Keskhaigla reumatoloogia osakond

Tere!
Pöörduge teise reumatoloogi juurde! Patsientidel on alati õigus nn. teisesele arvamusele.