trexan ja arava 03.06.05 / Reumatoloogia

Külastaja küsib:

Tere
Kas tohib ravimeid trexan ja arava võtta edasi, kui on peale põlveliigese op.i tekkinud zgutihaavast reiele nekroos, mida ravin juba 4. nädalat?

Arst vastas:

dr Kati Otsa

Reumatoloog

Erakliinik Reumed, Tallinna Keskhaigla reumatoloogia osakond

Tere!

Parem oleks ravi nende preparaatidega katkestada umbes nädalaks. Mõlema ravimi kontsentratsioon püsib veres niikuinii ka peale katkestamist.