põlve häda 20.12.04 / Reumatoloogia

Külastaja küsib:

tere!
oleks väga tänulik, kui oskaksite aitada. nimelt aasta tagasi kukkusin põlvedele väga valusalt ja kõrgelt (ei saand paar päeva jalale astudagi). nüüd ikka veel valutab ja tuikab otsas, kuidagi ei oska jalga panan nii, et oleks mugav. perearst on igakord mulle pakkund vaid fastum kreemi, mis sugugi pole aidanud. olen 20 aastane neiu. põlve pärast olen pidanud ka trennist loobuma, kuna põlv ei kanna koormust. oleks abi üle väga tänulik.

Arst vastas:

dr Kati Otsa

Reumatoloog

Erakliinik Reumed, Tallinna Keskhaigla reumatoloogia osakond

Tere!
Ostke veel glükoosamiini tablette ja tarvitage paar kuuri. Kas põlve ikka mõni traumatoloog-ortopeed on üldse näinud?