valud liigestes 20.09.04 / Reumatoloogia

Külastaja küsib:

Tervist

Olen 33 aastane naisterahvas ja kimpus liigeste valuga. Nimelt algasid probleemid raseduse keskel. Valud lõid põlvedesse.Pidasin seda normaalseks kuna kehakaal oli suur.Peale sünnitust ei muutunud suurt midagi. KUi liigesed on soojad pole häda kõige hullem, see eest öösel on juba tõsisem probleem. Öösel kui püsti tõusta on põlvedja labajaladvalu täis ja esialgu ei saa kohe käima. Selline tunne on nagu jaladoleks puust . Milles võiks olla probleem ja kuidas seda oleks võimalik lahedada.Ja millist arsti peaks külastama. Neoroloogi juures juba käisin ära. Tema soovitas võtta massaaši ja kui üle ei lähe siis tagasi tulla. Kuid mul oleks kohe abi vaja , kuna tittaga peab tegelema koguaeg. Oleks südamest tänulik kui saaksite mu mure natuke leevendada ja anda prohvesjonaalset abi.

Ettetänades

Arst vastas:

dr Kati Otsa

Reumatoloog

Erakliinik Reumed, Tallinna Keskhaigla reumatoloogia osakond

Tere!
Pöörduge reumatoloogi poole. Oleks vaja teha mõned uuringud liigesvaevuse põhjuse selgitamiseks ja vastavalt tulemusele ka ravi alustamiseks.