paistetus 13.02.04 / Reumatoloogia

Külastaja küsib:

aeg-ajalt läheb mul kas jalal pahkluu juurest või siis käel randme juurest paiste ja on valus,eriti hull on asi liigutamisel,mõne päeva pärast läheb üle ja siis võib terve kuu vahet olla,kui juba jälle,sageli surevad ka käed öösiti ära ja jalad valutavad hullu moodi magades,olen aastaid väljas töötanud(lahtisel turul müüjana),kas see on sellest,pole miski surmatõbi,kuid segab igapäevast elu- 30-aastane naisterahvas

Arst vastas:

dr Kati Otsa

Reumatoloog

Erakliinik Reumed, Tallinna Keskhaigla reumatoloogia osakond

Tere!
Probleem võib olla küll tingitud töötingimustest. Ostke apteegist Ibuprofeni ja võtke 3 x päevas liigesvalu puhul. Samuti soovitav liigeseid määrida näit. Fastum geeliga. Kui ikka turse liigestel püsib, siis pöörduga reumatoloogi poole.