Nervoheel N 12.04.06 / Ravimid

Külastaja küsib:

Mille puhul kasutatakse homöpaatilist preparaati Nervoheel N

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

See on rahustav vahend neile kes usuvad homöpaatiliste vahendite toimesse.
On viiteid depressiooni, migreeni, ärevust jms raviva toime kohta (maohaavanditeni välja).
Igal komponendil oma toime, mis teeb selle vahendi nii fantastiliseks, et tooteinfos pole viitsitud kõike seda head üles lugeda. Ei viitsi ka mina, seda enam, et homöopaatiat õppinud ei ole.
Kui valdate vene keelt, vaadake linki:
http://www.gomeo.ru/drugs/drug0092.htm
Igas muus keeles leiate internetist samuti ohtralt infot, otsige näiteks Google kaudu, mina sain 0,22 sekundiga 849 vastust.

Kalle Kurvits