pärakusügelus 30.07.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

tere

on probleemid pärakusügelusega, päeval probleeme pole, öösel on peamised mured. kas selle vastu mingit kreemi või midagi ei leidu? olen kuulnud salvist preparation-h , kas sellest oleks kasu ?

tänan

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Jah, kui sügeluse põhjuseks on hemorroidid.
Preparation-H sisaldab 1 gramm salvi sisaldab pärmiraku ekstrakti, haimaksaõli, abiantene on koostises vaseliin, parafiinõli, lanoliin, absorptsioon baaskreem, punane tüümiani eeterlik õli, kloorheksidiinatsetaat, glütseriin.
Näidustuseks on hemorroidide sümptomaatiline ravi.
Kui sügelust ei põhjusta hemorroidid, on soovitatav küsida uut toodet:
Sprunk-Jansen Anusalve. Selle mõju põhineb aed-mustköömne ja sidruni ekstraktidel, mis aitavad leevendada pärakupiirkonna vaevusi, vähendades kihelust ja ebamugavustunnet, alandades turset ning aidates kahjustunud kudedel paraneda. Täpsemalt:
http://www.sprunk-jansen.com/index.php?o=a5f981313fade1ad672904218e39a05a

Kalle Kurvits