külm 17.03.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere !!
Mind vaevavad pidevad külmavärinad, käed on nii külad et neid ei taha katsudagi ja sokid peavad olema koguaeg jalas. Ma ei tea milles probleem võib olla aga see segab kohutavalt, samal ajal kui kõigil teistel on palav on mul isegi teki all külm!! Äkki oskate soovitada mõnd rohtu mis panex niiöelda vere liikuma, et mu enda keha ikka soendaks mind!!??
Ette tänades Birgit

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Sport ja liikumine paneb vere käima.
Kui tahate tingimata midagi tarvitada, alustage hõlmikpuu (Ginko Biloba) toodetega. Praegu on "moes" Gingium. Juttu võib lugeda siit:
http://www.sam.ee/PIL/Hum/PIL_16490.pdf

Kalle kurvits