juuste välja langemine,rabedad küüned 17.03.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

milline vitamiin?

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Apteegis on neid komplekse kümneid. Näitena üks:
VEGA HAIR-SKIN-NAILS CAPS N30
Üks kapsel sisaldab: aminohappekompleks 100mg, vitamiin C 50mg, RNA 50mg, koliinbitartraat 25mg inositool 25mg, magneesium 25mg, kaltsium 25mg, letsitiin 25mg, L-metioniin 15mg, L-tsüsteiin 15mg, vitamin B3 10mg, fosfor 10mg, vitamiin E 6,8mg, vitamiin B5 5mg, PABH 5mg, vitamiin B1 5mg, vitamiin B2 5mg, raud 5mg, vitamiin B6 2,5mg, tsink 2mg, vask 25mikrogrammi, biotiin 5 mikrogrammi, jood 5 mikrogrammi, vitamiin B12 2,5mikrogrammi, Ei sisalda zhelatiini, gluteeni, nisu, laktoosi, säilitusaineid, värvaineid, suhkrut, soola, tärklist või pärmi.
Näidustused: toidulisand täiskasvanutele juuste, küünte naha ja luustiku tugevdamiseks.
Kasutamine: sisse võtta 1-2 kapslit päevas söögi ajal.

Kalle Kurvits