Külmetavad jalad 08.02.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tahtsin uurida sellist asja,kas on mingeid ravimeid külmetavatele jalgadele?Mul alatasa probleem sellega.Ilma sussita ei saa toas üldse-ka suvel.olen teinekord isegi sokkidega maganud,kunas varbad külmetavad.Ja olex hea,kui annaxite ka umbkaudse hinna.Tänud ette!

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Soovitaks hõlmikpuu preparaate, uusim neist on Gingium. Külmetavate jäsemetega inimesed on sellest saanud head abi. Hinnad on igas kaliibris.
Ilus artikkel hõlmikpuu hea toime kohta on Päevalehes, saab lugeda netist aadressil:
http://www.epl.ee/artikkel_279970.html

Kalle Kurvits