pronervon 27.10.04 / Ravimid

Külastaja küsib:

Kuhu küll on kadunud niisugune tore rohi nagu PRONERVON? Vähemalt Tartust on seda juba tükk aega võimatu saada. On see mõni ajutine häire varustamise alalt või tegu millegi kestvamaga?

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Pronervon on tore küll, aga mitte asendamatu.
Pöörduge apteeki ja laske endale soovitada. Sarnased on Unisin (palderjani asemel on humal), Antistress tabletid N20 (veel rikkalikum koostis: meliss,veiste-südamerohi,palderjan,humal,piparmünt,lavendel), Meliss forte tilgad 50ml (koostises meliss, palderjan, südamerohi, pojeng, kaer, humalakäbid) jms.

Kalle Kurvits