Bio C. L. A. 1000 14.09.04 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere!
Käin 4 korda nädalas jõusaalis ja tahan saavutada kiiremaid tulemusi. Apteeker soovitas kasutada Bio C. L. A. 1000-t (aitab rasvkoe ja lihasmassi vahel õige tasakaalu saavutada). Pakil on annustamise kohta selline info, et 1-2 kapslit 2-3 korda päevas. Kas ma pean korraga 2 kapslit võtma või piisab sellest, et võtan ühe kapsli hommikul ja teise õhtul?
Aitäh!

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

No nii ongi, nagu kirjas. Võite võtta 1 kapsli 2 korda päevas või 1 kapsli 3 korda päevas või 2 kapslit 2 korda päevas või .. jne.
Kas piisab või mitte sõltub sellest kas olete 120-kilone meesterahvas või kleenuke 45-kilone tütarlaps. Mina seda kahjuks ei tea.

Kalle Kurvits