ravim partnerile 02.09.04 / Ravimid

Külastaja küsib:

tere! ma sooviksin teada, kas Canifugi müüakse apteegist ka ilma retseptita ja kas on olemas ka peale kreemi tabletid (soovin oma mehele)? ise kasutan hetkel Klotrimasooli, kui on võimalik apteegist retseptita saada, siis mida te mu partnerile soovitaksite (sooviks tablette)?
Ette tänades, Juta

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Retseptiravimit ei müüda apteegist ka ilma.
Riigiti on seadus erinev. Välispidised seeneravimid on meie väikese Eesti elanikele palju ohtlikumad kui Vene, Rootsi või Prantsuse kodanikele.
Niisiis, visiit perearstile tuleb ikka ette võtta.

Kalle Kurvits