Viaredin 15.08.01 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere! Lugesin eelmiste küsimuste vastuseid ja mul tekkis seoses sellega ka üks küsimus. Te kirjutate preparaadist nimega Viaredin ja sellest, et olete seda ka ise kasutanud. Öelge, palun, kui tihti Te seda ise tarbisite ja kas see tõi tõepoolest kaasa ka kaalulanguse. Ja kas Te pidasite samal ajal lisaks ka veel nn. dieeti (sõite madala kalorsusega toiduaineid). Ise olen kerges ülekaalus noor naisterahvas ja sooviksin ka väga kaalu normaliseerida. Äkki oleks Teie kogemusest ka minule abi.

Kõike head soovides, Urve.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Viaredin ei ole preparaat, see on madalakalorsusega toit. Selle kasutamine ei ole ülekaalulisuse ravi. Kui soovite, et kõht oleks täis ja samal ajal vitamiinid-mineraalid omastatud ja ei taha nälgida, on Viaredin hea toit. Üksinda sellega on kindlasti igav, Sööge kõike, mille kalorsus on alla 100 kcal/100g kohta ja olete sale. Peaasi, ärge ennast petke keeduvorsti, leiva ja muu sarnasega. Aga seda olen eespool ka kirjeldanud. Kõige tähtsam veelkord: ei mingeid dieete, muutke lihtsalt oma söömisharjumusi. Pidupäeval võib erandi teha, sellele järgnegu päev mineraalvee ja mahlaga.

Kalle Kurvits