millal tuleb Eestisse müügile 27.07.03 / Ravimid

Külastaja küsib:

ravim Reductil ja kas on võimalik osta Eestis ravimit mis on müügil Soomes ja Rootsis aga mitte Eestis.Kas Soomes kehtib Eestis väljakirjutatud retsept?

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Reductil on Eestis müügil (apteek võib selle tellida näiteks Magnumist), seega Eestis on võimalik osta seda ravimit.
Retsept kehtib ainult selles riigis kus see on välja kirjutatud.

Tugevat tervist,
Kalle Kurvits