pärmitabletid 07.06.03 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere!
Mul on küsimus õllepärmi tablettide kohta. Ostsin Healthilife purgi, kus on sees 500 tabletti. Seal on kirjas, et seda tuleb võtta 3 tabletti kolm korda päevas. Kas siis kokku 9 tabletti päevas või? Kas see on õige või olen ma valesti aru saanud? Nagu palju tundub 9 tabletti päevas.
Ette tänades,
Marin

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Kirjas on:
Kasutamine: 3 tabletti 3 korda päevas peale sööki sisse võtta. Mitte ületada soovitatud annust!

Seega 9 tõesti.

Tervitades,
Kalle Kurvits