Lisaks originaalravimile. 06.06.02 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere,

Meie 3 aastasel lapsel on diagnoositud bronhiaalastma ja me võtame rohtu Singulair. Kuna alates 3. eluaastast on soodustus ravimile väike ja Singulair 4mg tabletid maksavad meie pere jaoks suure summa, sooviks teada, kas on ka alternatiivset ja odavamat ravimit, mida selle diagnoosiga kasutada.

Vastust oodates,
Ülle Luisk
ylle@crjg.vil.ee

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Astmaravimeid on palju-palju. Singulair on üks moodsamaid. Mis sobib paremini väikelapsele, seda otsustab ikka arst. Ja talle võiks ka mainida, et Singulairi hind on pideval tarvitamisel liig kõrge.

Kalle Kurvits