dermabion 05.02.04 / Ravimid

Külastaja küsib:

tere,

mis põhjustel on apteekidest kadunud nahavitamiin dermabion (vähemalt tallinnas)?
kas on lootust, et varsti tagasi tuleb?

ette tänades,

triinu

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Hulgimüüja ei saa Dermabioni maale tuua, sest preparaat jääb piirile kinni.
Tegemist on toidulisandiga ja loa maale tuua annab Veterinaar-ja toiduamet. Magnumist saadud info järgi pole tolliametil tehtud selle kohta määratlust, et veterinaararst võiks oma pitsati alla panna. Ja veterinaaramet ei lase üle piiri. Millal segadus laheneb, on teadmata!

Seniks soovitan õllepärmi tablette.

Edu soovides,
Kalle Kurvits