Keisri haav 24.09.23 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere. Nimelt oli keiser 8 september. Haiglas oli neli päeva. Kaks päeva hiljem kodus läks haav punaseks ja ajas vedeliku välja. Kolm korda sai siis erakorralises käidud kus tehti haavaproov ja ka tupeproov aga midagi ei leitud. Tekkis põletik ja siis läbisin antibiootikumi kuuri seitse päeva. Haav ise valus enam ei ole aga teeb muret üks koht , kas selline asi paraneb ise ajaga ära või mitte ? Rasket midagi tõstnud ei ole.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere haava paranemine on ebatavaline ilmselt kerge haavainfektsiooni tõttu. Ravi antibiootikumidega kindlasti oli hea, nüüd oodata lõplikku paranemist., mis võtab aega. Kui rasvkudet palju, siis see on kõik disponeeritud selleks. Ärge muretsege, lõpuks kõik paraneb kenasti. DRKadastik