hCG testi tulemus 03.01.23 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere!
Andsin eile võimaliku raseduse määramiseks veretesti. Arvutuste järgi peaks olema 6nädal Tulemuseks näitas 6883.0 U/L ning referentsväärtus <=1. Kas oskate lahti seletada, mida see tähendab? Aitäh!

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija,
andmetest selgub, et olete 23-asastane

HCG on oluliselt tõusnud ja viitab rasedusele. Raseduse vanus täpsustakse intravaginaalsel UHD, kuklavoldi uuring on kuni 13+6. Rasedusega peaks arvel olema enne 11+6.
Tähtsaim daatum on viimase menstruatsiooni 1. päev, mis kindlasti üles märkida.

G.Litter M.D.
naistearst.ee, veebiregistratuur.ee 24/7