Puhkeasendi pulss pärast sünnitust (2) 28.11.22 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere!

Kirjutasin ennist, et puhkeasendis pulss on liiga madal.
Sünnitasin 3. novembril ning 16. novembril tehtud vereanalüüsis oli hemoglobiin korras. Ehk rauda ei pea juurde võtma.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija,
andmetest selgub, et olete 22-aastane

Veelkord: sünnituspatoloogia välistamiseks tuleb pöörduda sünnitusjärgsesse kontrolli ämmaemandale.
Muude kaebuste puhul oma perearstile. Arstidega tuleb kohtuda reaalselt, et otsida patoloogiat vms.
Alati võite pöörduda otse SynLab arstide-nõustajate poole ja teha analüüse.
Võite tulla reaalsele vastuvõtule.

G.Litter M.D.
naistearst.ee, veebiregistratuur.ee 24/7