Ei saa aru 27.07.22 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Käisin täna hcg testi tegemas aga tulemusest ei saa aru midagi.. kas on midagi halba?
Äpi järgi peaks täna 6+1 olema. Viimane mens oli 13.06.2022
Arstile alles saan 11.08

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija,
andmetest selgub, et olete 27-aastane

Kuna soovite sünnitada, siis on ju hästi. Rasedust kinnitab juba HCG tõus üle 5 ühiku juhul, kui välistatud on patoloogilised rasedused nagu emakaväline rasedus jms.
Eestis peaks rasedusega arvel olema kuni 11+6, et säiliksid abiteenuste summad.
Kui soovite täiuslikku ultraheliuuringut, siis pöörduge dr Šois ultraheli.ee.

G.Litter M.D.
naisteaerst.ee, veebiregistratuur.ee 24/7