Tühi lootekott 29.03.21 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere. Olen 28 ja kolmas rasedus. Viimane mens. Oli 20.detsember 2020 arstil käisin 24.märts rasedus peaks olema 12+4. Kuid arst ütles et lootekott on tühi. Kas on veel mingit väikest võimalust et loode võib veel tekkida? Mens oli ebaregulaarne ja viljastamis aeg öelda ei oska.
Peaksin minema 31.märts puhastusele

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija

Teie mure on mõistetav ja kui ei ole verejooksu, palavikku üle 38,5 ega tugevaid alakõhuvalusid, siis kaasajal võib enamikke olukordi jälgida. Soovitan oma hingerahu huvides teisest naistearsti nõustamist ja teisest ultraheli uuringut, soovitan kolleeg dr Marek Šois, ultraheli.ee
Kaasajal püütakse nn "puhastusi" vältida, selleks on kõigis haiglates olemas tablettabordi tabletid, mõelge.
Otsige kohe võimalus teiseseks nõustamiseks ja teiseseks raseduse ultraheli uuringuks.

G.Litter M.D.
naistearst.ee, veebiregistratuur.ee 24/7