Rasestumise võimalus 08.04.19 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Peale hormoonspiaali väljavõtmist 09.2018 on mul olnud ka menstruatsioone. Viimane oli 21.03. Olin vahekorras laupäeval, ohtlikul ajal. Nüüd tekkis hirm, et äkki on võimalik rasestuda veel. Kas pean võtma sos pilli.? On veel võimalik 53.a. rasestuda?
Emakas on võrguga üles tõstetud.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere, ärge muretsega, sellises vanuse pole võimalik enam ise rasestuda.
Lugupidamiega drKadastik