ultraheli uuring 19 ..20 nädal 22.05.02 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

tervitus
selline mure: olen 19 nädalat rase ja käisin just arsti vastuvõtul. arst määras ultraheli uuringu minu 22 rasedusnädalale ... on see normaalne ???
olen lugenud et see uuring peaks olema 19 ... 20 nädalal
miks mind alles 22 nädalal saadetakse ??
on mu mure põhjendtud???

ette tänades
I

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud I !
Tõenäoliselt ei ole Teie mure põhjendatud. Vaid Teie raviarst oskab Teile vastata. Teadmiseks vaid niipalju, et normaalse raseduse jälgimise ravijuhendid on kõigile naistearstidele kohustuslikud.
Olen kindel, et Teid jälgiv naistearst määrab kõik vajalikud uuringud võimaluste piirides.
Naistearst G.Litter,