7. nädalat rasedust ja veritseb 18.02.22 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Olen 7.ndat nädalat rase ja hommikul wc käies tuli vereklomp ja nirin. Täna peaks vastu võtule ka minema. Kas peaksin kartma katkemist ? Olen lugenud et see normaalne et vahel verd tuleb

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere, Kahtlus on, aga kindlasti tuleb ülevaadata- Võimalik, et tõesti veritseb oletatava menstruatsiooni perioodil.
DRKadastik