Lapse sugu 06.01.22 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere olen rase 8 nädalat ja sooviks teada lapse sugu enne aborti kuna meil on juba 3 poega . Käisin arstil ja arst ütles et ei ole võimalik .kas teil oleks võimalik mind aidata .ette tänades.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere, raseduse I trimestri sõeluuringu raames tehakse alates 9ndast nädalast vereproov, sealt saab ka teada sugu. . DRKadastik